مراسم جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع ) و روز جوان در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی شیراز، به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر ( ع ) و روز جوان ، مراسم جشن باشکوهی با حضور جوانان مددجوی زندان مرکزی شیراز در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگی – تربیتی برگزار گردید.
علی آزاد مهر معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی شیراز در این مراسم با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) گفت: ایام جوانی زیباترین و بهترین و پربارترین ایام زندگی هر انسانی است و بهره مندی و سعی و تلاش را موجب سعادت و یا غفلت و بی توجهی به این بهار عمر را موجب شقاوت و ظلمت دانست.
وی با اشاره به سیره ، زندگی و منش امامان معصوم ( ع ) و بزرگان دین و اخلاق ، استفاده از فرصتها و عبادت و مجاهدت در ایام جوانی را بارز ترین صفات و سجایای آنان دانست و رمز موفقیت هر شخص در دنیا و آخرت را مبنی بر حفظ ارزشها ، تقویت بنیه ، روحی و جسمی ، بهره گیری از استعدادها و توانایی ها و رشد و تعالی معنوی و اخلاقی عنوان کرد .
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی شیراز به جوانان مددجوی زندان مرکزی شیراز توصیه کرد که در ایام حبس خود ، بهترین استفاده را از فرصت های موجود در بکارگیری استعداد ها و توانایی هایشان در علم اندوزی و کسب دانش برده و از امکاناتی که این محیط تربیتی برای آنان برنامه ریزی و مهیا نموده است حداکثر استفاده را ببرند.
حجت الاسلام دهقان سخنران این مراسم نیز ضمن تبریک و تهنیت فرارسیدن میلاد پر خیر و برکت حضرت علی اکبر ( ع ) و بزرگداشت روز جوان، با اشاره به فضایل و کرامات آن حضرت ، ایشان را بهترین الگو و سرمشق برای حض بردن از ایام جوانی دانست و همگان را به تبعیت از سیره و منش آن حضرت دعوت نمود.
سپس در ادامه شایق مداح اهل بیت ( ع ) به مولودی خوانی پرداخت و در ادامه با اجرای برنامه های شاد و متنوع حوزه هنری اداره فرهنگی – تربیتی شور و شوق و هیجانی وصف ناپذیر میلاد با سعادت شبه پیغمبر حضرت علی اکبر ( ع ) گرامی داشته شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*