اخبار کوتاه

مسؤولین حوزه قضایی فسا و بخش شیبکوه از زندان این شهرستان بازدید کردند

به مناسبت هفته قوه قضائیه و بزرگداشت معمار دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله دکتر بهشتی مسئولین قضایی حوزه قضایی فسا و بخش شیبکوه ؛ رئیس دادگستری ، دادستان، رئیس دادگاه عمومی بخش شیبکوه و تعدادی از قضات دادگاه های عمومی و حقوقی، و دادیاران دادسرا از زندان بازدید و پرونده قضایی زندانیان این شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.
محسن رستگار رئیس دادگستری در ابتدای این بازدید ابتدا ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب اسلامی گفت: دستگاه قضایی تمامی تلاش خود را در جهت مرتفع نمودن مشکلات زندانیان به کار گرفته است اما این یک حقیقت است کسانی که به نحوی اقدام به برهم زدن نظم عمومی جامعه می نمایند و هنجار شکنی می کنند، قانون برای آنها مجازات هایی در نظر گرفته است و مسئولین قضایی به عنوان مجری قانون موظف به اجرای مقررات و تامین امنیت شهروندان هست.
در ادامه شورای طبقه بندی به مناسبت گرامیداشت هفنه قوه قضائیه به ریاست دادستان برگزار گردید که در این شورا با درخواست مرخصی ۷۴ نفر و اشتغال به کار ۲۱ نفر و عفو مشروط ۱۱ نفر از زندانیان موافقت گردید.
در ابتدای این بازدید جلال زراعتی رئیس زندان فسا گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف اداره زندان بیان کرد.
وی طی گزارشی اعلام کرد در حال حاضر تعداد ۲۳۷ نفر حافظ قرآن کریم از یک جزء تا ۱۰ جزء در کلاس های مدرسه قرآن و عترت زندان فسا مشغول به آموزش هستند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*