مسؤولین زندان های ایلام از زندان های شیراز بازدید کردند

نعمتی رئیس اداره سلامت، دوستی معاون مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی و انصاریان مسؤول دارالقرآن زندان های ایلام با حضور حامد کریمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های فارس از زندان های مرکزی شیراز، بازداشتگاه مرکزی ، مرکز مراقبت بعداز خروج، کانون اصلاح و تربیت و مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز بازدید کردند.
در این بازدید از دستاوردها و فعالیت های حوزه قرآنی، فرهنگی ، آموزشی و تربیتی زندان های شیراز صورت پذیرفت، مسؤولین بازدید کننده از زندانهای ایلام با حضور در مجموعه اداره فرهنگی ، مدرسه قرآن و عترت و سایر اندرزگاه ها از نزدیک با فعالیت ها و تلاش های صورت پذیرفته در این حوزه ها آشنا شدند.
معاون حوزه داراقرآن اداره کل زندان های ایلام از تلاش های صورت پذیرفته در زندان مرکزی شیراز به ویژه در حوزه های قرآنی ، فرهنگی و تربیتی را یک تجربه بسیار خوب و موفق ارزیابی کرد و از الگو برداری و اجرای آن در زندان های استان ایلام خبر داد .
وی همچنین به نمایندگی از اداره کل زندان های ایلام دو نفر از مددجویان موفق و ممتاز قرآنی و فرهنگی تربیتی در زندان مرکزی شیراز را با جوایز نقدی مورد تشویق و تمجید قرار داد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*