اخبار کوتاه

مسؤولین قضایی شهرستان کازرون و بخش های تابعه از زندان این شهرستان بازدید کردند

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه، رؤسای دادگستری شهرستان های کازرون، فراشبند، کنارتخته، خشت، کوهچنار و بالاده و دادستان های شهرستان های کازرون، فراشبند و کوهچنار از زندان کازرون بازدید نمودند.
سهام رحمانی سرپرست زندان کازرون ضمن ارج نهادن به مقام والای قضا و قضاوت و تکریم از مقام شامخ شهید مظلوم آیه الله دکتر بهشتی از زحمات کلیه مسئولین دستگاه قضایی و حسن توجه آنان به مجموعه زندان و زندانیان و رسیدگی به مشکلات قضایی آنان قدر دانی کرد.
رحمانی ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب زندان کازرون با حوزه های قضایی شهرستان کازرون و بخش های تابعه گفت: بحمدالله امروزه نظام قضایی اسلام مورد قبول همگان هست که با هدف تضمین حقوق فردی و اجتماعی تحقق عدالت، صلح و امنیت به صورت مستقل در حال انجام وظیفه است.
در این بازدید ها، مسئولین قضایی شهرستان کازرون و بخش های تابعه در جهت رفع مشکلات قضایی زندانیان از نزدیک با کلیه زندانیان ملاقات و مساعدت های لازم انجام شد.
همچنین کارکنان زندان کازرون به همراه دیگر کارکنان دستگاه قضایی در محل قبور شهدای شهرستان کازرون خصوصا شهید لیله القدر شهید خرسند امام جمعه سابق شهرستان کازرون و شهدای مدافع حرم حضور یافتند و با قرائت زیارت عاشورا و ذکر فاتحه، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*