مسابقات ورزشی بانوان شاغل در زندان های فارس به میزبانی زندان جهرم برگزار شد

همزمان با دهه فجر، مسابقات ورزشی بانوان شاغل در زندان های فارس در رشته های دارت، طناب کشی گروهی و آمادگی جسمانی در سالن شهید فرجام شهرستان جهرم برگزار شد.

این دوره از مسابقات به میزبانی زندان جهرم و با همکاری اداره ورزش و جوانان در سالن شهید فرجام این شهرستان با حضور ۲۵نفر از بانوان شاغل در زندان های فارس برگزار و از نفرات برتر با حضور جعفر رجبی رئیس زندان جهرم و عبدالرحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان قدردانی شد.
لیلا اکبرپور مشاور امور بانوان و خانواده زندان های فارس گفت: با توجه به سختی کار زندانبانی توجه ویژه به مادران و بانوان شاغل در زندان ها از اولویت های مهم سازمانی است و خوشبختانه بانوان حضور فعالی در برنامه های ورزشی دارند.
وی با اشاره به نفرات برگزیده مسابقات ورزشی بانوان گفت: در رشته دارت؛ سرور دهقانی از اداره کل زندان ها مقام اول، لیلا شکوه از اداره کل زندان ها مقام دوم و تهمینه محمدی از زندان مرکزی مقام سوم را کسب کردند.
در رشته آمادگی جسمانی خدیجه کریم پور ، الهه چم چم و مریم ارشلو از اداره کل زندان ها به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته طناب کشی گروهی نیز گروه متشکل از کارکنان اداره کل و زندان جهرم مقام برتر را کسب کردند.
همچنین بانوان شاغل در زندان های فارس از اماکن تفریحی و غارسنگ شکنان این شهرستان بازدید کردند.
در ادامه از اندرزگاه نسوان این شهرستان نیز بازدید و مشکلات زندانیان این اندرزگاه را بررسی کردند.
جعفر رجبی رییس زندان جهرم در دیدار با بانوان شاغل در زندان های فارس گفت: ورزش یکی از اولویت های مهم سازمانی برای زندانیان و کارکنان است و از مؤلفه های مهم برنامه های اصلاحی و تربیتی است.
وی افزود: این اداره آمادگی همکاری برگزاری مسابقات ورزشی و اردوهای تفریحی برای همکاران را دارد و امیدواریم این برنامه ها با هدف ارتقای روحیه و ایجاد انگیزه خدمتی در کلیه ها زندان ها به صورت مستمر برگزار شود.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*