معاونین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدیر کل اورژانس فارس از زندان مرکزی بازدید کردند

عبدالخالق کشاورزی معاون درمان و عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و محمد جواد مرادیان مدیر کل اورژانس استان فارس ، از درمانگاه زندان مرکزی شیراز بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید که با هدف ارتقاء سطح بهداشت و درمان در زندان مرکزی و ارائه خدمات مطلوب تر به زندانیان انجام شد، بخش های بیمارستانی و کلینیک زندان مرکزی مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.
پس از این بازدید در نشستی مشترک که در دفتر مدیر زندان مرکزی شیراز برگزار شد، حمید محمدی ضمن تشکر از حمایت ها و همکاری های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، حفظ سلامت زندانیان را از اصلی ترین برنامه ها و اولویت های کاری خود و مجموعه زندان مرکزی دانست و گفت: در راستای سالم سازی زندانیان بیماری که نیازمند به مراقبتهای خاص دارند اقدامات زیادی صورت گرفته است.
وی افزود: مراقبت های پزشکی مستمر و دسترسی آسان زندانیان به پزشک و تجهیزات پزشکی جزء حقوق شهروندی هر زندانی است و در این راستا تمامی امکانات و توان زندان جهت خدمت رسانی مطلوب و به موقع به زندانیان بسیج گردیده است.
مدیر زندان مرکزی شیراز با ارائه آماری، دعوت پزشکان متخصص در زندان مرکزی و ویزیت زندانیان بیمار و در صورت لزوم اعزام آنان به مراکز بیمارستانی در سطح شهر را از دیگر فعالیت های مجموعه زندان مرکزی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان زندانیان برشمرد.
در ادامه، معاونین بهداشت و درمان درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدیر کل اورژانس فارس ضمن تشکر از فعالیت های صورت پذیرفته در حوزه بهداشت و درمان زندانیان، عملکرد کادر درمانی را مطلوب و رضایت بخش ارزیابی کردند و در خصوص ایجاد پایگاه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، راه اندازی مجدد طرح پزشک خانواده، تعمیر و تجهیز دستگاه های موجود و اعزام نیروهای متخصص به زندان، ساخت بیمارستانی جدید با همکاری و حمایت مجمع خیرین سلامت و اهداء یک دستگاه آمبولانس به مجموعه درمانی زندان مرکزی شیراز، قول همکاری و مساعدت دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*