اخبار کوتاه

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون با مدیرکل زندان های فارس دیدار کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون با حضور در اداره کل زندان های فارس با مدیرکل زندان های استان دیدار و مشکلات زندان کازرون در حوزه های مختلف را بررسی کردند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه کازرون، ارتقای امنیت در زندان این شهرستان را از ضروریات دانست و اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات زندان کازرون از مصوبات شورای تأمین شهرستان است.
داریوش دهقان گفت: مدیریت در زندان، مدیریت بحران است و به منظور پیشگیری از آسیب های احتمالی ضرورت دارد مشکلات این حوزه با جدیت بیشتر توسط مسؤولین پیگیری و رسیدگی شود.
وی اضافه کرد: موضوع تصفیه خانه فاضلاب و ارتقای تجهیزات اطفاء حریق در زندان کازرون در دستور کار شورای تأمین شهرستان قرار دارد و پیگیری می شود.
فرماندار کازرون همچنین درخصوص مرمت آسفالت جاده زندان و روشنایی آن قول مساعد داد.
مدیرکل زندان های فارس در این جلسه ضمن قدردانی از فرماندار شهرستان کازرون گفت: کمتر فرمانداری در طول دوران مدیریت دیده ام که با حساسیت مشکلات و مسائل ادارات شهرستان خود را این گونه پیگیری کند.
اسحاق ابراهیمی افزود: ما زندانبانان به ساخت زندان و وجود آن افتخار نمی کنیم اما وجود زندان، یک ضرورت اجتماعی غیرقابل انکار در راستای امنیت اجتماعی جامعه است.
وی اضافه کرد: ضرورت دارد از نظر اعتباری مسؤولین استان حمایت لازم را داشته باشند تا زمینه اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی و بازسازگاری اجتماعی زندانیان که هدف قانونگذار و از اهداف متعالی قوه قضائیه می باشد به نحو شایسته دنبال شود.
وی افزود: زندان کازرون از زندان های مهم استان می باشد و خوشبختانه با حمایت مسؤولین قضایی و اجرایی شهرستان از وضعیت مطلوبی برخوردار است.
مدیرکل زندان های فارس ادامه داد: یکی از مصوبات سفر رئیس محترم قوه قضائیه به استان فارس، احداث و راه اندازی تصفیه خانه صنعتی در زندان های کازرون، داراب، فسا و لارستان بوده است و در صورت حمایت استانداری و تامین اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان این پروژه ها را شروع می کنیم.
شایان ذکر است این دیدار با حضور سهام رحمانی رئیس زندان کازرون و تعدادی از مسؤولین فرمانداری این شهرستان در دفتر مدیرکل زندان های فارس انجام شد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*