معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس و هیات همراه از زندان فسا بازدید کردند

مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، سید علیرضا سجادیان رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های فارس و هیات همراه از زندان فسا بازدید کردند .
کیشانی در ابتدای این بازدید در دیدار با کارکنان ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، و تقدیر از رئیس زندان فسا،با اشاره به حدیثی از مولای متقیان علی ( ع) که شما، باتقوی و پرهیزگار باشید و با این تقوی قطعاً به اهداف خود خواهد رسید و با پیمودن این روند بر مشکلات کاری و خانوادگی خود غلبه خواهید کرد وگفت: در راستای فرمایشات حضرت علی ( ع) که می فرمایند: «حاسب قبل أن تحاسب» به این مضمون که اول خودمان را اصلاح کنیم بعد به دیگران بیاموزیم؛ ما نیز باید در هر جایگاهی در چهارچوب قانون حرکت کنیم.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس گفت: شایسته است همه ما از سهل انگاری، سستی و روز مرگی بپرهیزیزیم که این مقوله ها آفت هستند و انسان را دچار لغزش می کند .
وی یاد آور شد: در انجام امور صبور و شکیبا باشیم و با دقت و نظارت کافی در امور، کوچکترین موضوع حوزه خود را مد نظر قرار دهیم و نهایتاً کرامت انسانی خود و دیگران را حفظ کنیم و برای خود و دیگران احترام قائل شویم تا انشاء اله بتوانیم برنامه ها را به سر منزل مقصود برسانیم.
در ادامه رئیس اداره بازرسی زندان های فارس گفت: سازمان فقط ابزارهای ظاهری نسیتند بلکه نیروها سرمایه اصلی سازمان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و صیانت از این سرمایه ها در جهت پیشبرد اهداف سازمانی گام برداشت.
وی گفت: سازمان به مجموعه افرادی گفته می شود که برای دستیابی به یک هدف بزرگ گام بر می دارند .
در ابتدای این جلسه جلال زراعتی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف ارائه داد.
در پایان این هیات بازدید کننده از قسمت های مختلف زندان و اندرزگاه ها بازدید و مشکلات زندانیان را مورد بررسی قرار دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*