اخبار کوتاه

معاون منابع انسانی رئیس دادگستری فارس: فعالیت های فرهنگی و تربیتی زندان فسا ستودنی است

ارسلان اشرافی معاون منابع انسانی دادگستری استان فارس، اسماعیل اکبری رئیس شعبه سوم محاکم تجدید نظر استان فارس، ابراهیم محمدی معاون دادستان شیراز، حمد رضا تواضعی دادستان فسا، محسن رستگار رئیس دادگستری فسا، یعقوب رزاقی دادستان زرین دشت، حسین حسینی دادستان خرامه از زندان فسا بازدید کردند.
این هیات قضایی به سرپرستی معاون منابع انسانی دادگستری فارس از قسمت های مختلف زندان اعم از اندرزگاه ها ، اماکن فرهنگی و تربیتی و واحد پذیرش بازدید کردند و پرونده های قضایی زندانیان خصوصاً زندانیان تحت قرار و محکومین مالی را مورد بررسی قرار دادند و در خصوص مرتفع کردن آن دستورات لازم را صادر کردند.
معاون منابع انسانی دادگستری فارس در جمع زندانیان گفت: همه ی شما محکومیت خود را سپری می کنید و از این مکان آزاد خواهید شد و به جامعه و خانواده ملحق خواهید شد اندیشه کنید و رفتار و کردار خودتان را در گذشته مرور کنید و تعقل کنید که چه چیزی باعث شده است که به زندان بیائید و همه ی مشکلات را به دیگران نسبت ندهید و سعی شود به هر صورت ممکن برگشتی به زندان صورت نگیرد.
وی افزود: این هیأت قضایی در این چند روز در شهرستان مستقر هستند و به هر نحو در جهت رفع مشکلات قضایی زندانیان خصوصاً زندانیان جرایم غیر عمد و زندانیان تحت قرار رسیدگی لازم صورت می گیرد.
ارسلان اشرافی تأکید کرد: انس با قرآن کریم و همنشینی با این گنج معنوی برکات فراوانی دارد که فیض آن همه در دنیا و هم در آخرت نصیب انسان می شود و فعالیت های فرهنگی و قرآنی صورت گرفته خصوصاً تربیت تعداد زیاد حافظان قرآن در این زندان ستودنی است.
در ابتدای این بازدید جلال زراعتی رئیس زندان فسا گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف ارائه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*