نشست مشترک روانشناسان اندرزگاه نسوان با سرپرست زندان مرکزی شیراز برگزار شد/ اتاق مشاوره اندرزگاه نسوان زندان مرکزی شیراز راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی شیراز؛ روانشناسان اندرزگاه نسوان، علی حبیب آگهی مسئول بهداشت و درمان، بختیاری روانشناس و سهیلا امیدوار رئیس اندرزگاه نسوان با علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز ملاقات کردند.
در این نشست سرپرست زندان مرکزی شیراز، پروتکل روان درمانی اندرزگاه نسوان در راستای ایجاد رویه یکسان در فرایند مداخلات را لازم الاجرا دانست و خاطر نشان کرد: اقدامات روان درمانی در امر اصلاح و تربیت زندانیان بسیار مهم و حایز اهمیت بوده و در نتایج و خروجی های سطح بهداشت روان و اصلاح رفتار آنان تأثیر بسزایی دارد.
در ادامه روانشناسان اندرزگاه نسوان و زندان مرکزی شیراز به ارائه راهکارهایی مطلوب در نیل به این اهداف پرداخته و دستور لازم توسط علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز صادر شد.

اتاق مشاوره اندرزگاه نسوان زندان مرکزی شیراز راه اندازی شد
در راستای ارائه خدمات روانشناسی و روان درمانی زندانیان زن زندان مرکزی شیراز، اتاق مشاوره نسوان به همین منظور با حضور علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز و جمعی از معاونین راه اندازی شد.
در حاشیه افتتاح این بخش، علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز بیان داشت: در جامعه اسلامی ما زنان دارای جایگاه ویژه و رفیعی هستند و زنان زندانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همیشه مورد توجه مسئولین سازمان زندانها قرار دارند به گونه ای که در رفع نیازهای آنان از هرگونه تلاشی دریغ نگردیده است و افتتاح اتاق روانشناسی نیز از جمله این اقدامات است.
شایان ذکر است در حاشیه آئین این افتتاحیه، در راستای تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی یک دستگاه ایرواشر نیز در سالن ملاقات حضوری زندان مرکزی شیراز نصب و توسط علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز به بهره برداری رسید.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*