اخبار کوتاه

نشست کتابخوان اختصاصی بند در زندان کازرون برگزار شد

در راستای ارتقاء سطح علمی و پر کردن اوقات فراغت زندانیان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نشست کتابخوان اختصاصی بند در زندان کازرون با حضور زندانیان و با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی، اداره ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش در زندان کازرون برگزار شد.

این نشست  با حضور رنجبر معاون دادستان، فرزاد آراوند سرپرست زندان کازرون، جلالی رئیس اداره ارشاد اسلامی، زال زاده معاون اداره آموزش و پروش و خداپرست معاون نهاد کتابخانه عمومی شهرستان کازرون در جمع زندانیان برگزار شد.

جلالی رئیس اداره ارشاد اسلامی و تیم کارشناسی نهاد کتابخانه های عمومی ضمن بازدید و بررسی های لازم از کتابخانه زندان و اظهار رضایتمندی از وضعیت مطلوب آن، زندانیان را با توجه به فرصت پیش آمده، توصیه به استفاده از کتابخانه و مطالعه کتاب نمودند.

سرپرست زندان کازرون با اشاره به هدف برگزاری این نشست گفت: بهترین کتاب های خوانده شده توسط زندانیان به اشتراک گذاشته می شوند و ترویج فرهنگ، تبلیغ مطالعه، معرفی کتاب های مفید و رشد فکری زندانیان از دیگر اهداف می باشد.

در این جلسه تعدادی از زندانیان در یک فضای صمیمی تجربیات مطالعاتی خود را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی با حضور مسئولین به اشتراک گذاشتند و در پایان هم زندانیان کتابخوان و واجد شرایط ضمن دریافت هدایا و لوح سپاس از تسهیلات قضایی برخوردار شدند.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*