نشست کتابخوان بند، در زندان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان مرودشت، به مناسبت هفته کتابخوانی نشست کتابخوان در بند با حضور حجت الاسلام آقایی نماینده ولی فقیه و امام جمعه، بوستانی دادستان، گرانمایه رئیس نهاد کتابخانه عمومی مرودشت و جمعی از کارشناسان حوزه کتابخوانی این شهرستان در زندان مرودشت برگزار گردید.
این مراسم با مشارکت نهاد کتابخانه عمومی و واحد فرهنگی این زندان درجهت ارتقاء سطح علمی و ترویج فرهنگ کتابخوانی بین زندانیان به صورت تخصصی در اندرزگاه ها اجرا گردید و با شور و اشتیاق واستقبال زندانیان همراه بود.
اشکان کمالی رئیس زندان درحاشیه این مراسم ابراز داشت: مشارکت دستگاه های دولتی در ارائه خدمات فرهنگی و تربیتی به زندانیان در رشد و ارتقای سطح دانش آنان موثر خواهد بود و فرایند این امر در تحقق رسالت سازمانی که اصلاح و تربیت و تغییر در نگرش زندانیان است اثرگذار می باشد.
شایان ذکر است واحد فرهنگی و تربیتی این زندان مجهز به کتابخانه ای با فضای مطلوب همراه با نرم افزار کتابداری می باشد و روزانه عده کثیری از زندانیان، ازکتب این کتابخانه استفاده می نمایند درخاتمه از تعدادی از زندانیان فعال حوزه کتابخوانی با تقدیم هدایا تجلیل بعمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*