اخبار کوتاه

نشست کتابخوان بند، در زندان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان مرودشت، به مناسبت هفته کتابخوانی نشست کتابخوان در بند با حضور حجت الاسلام آقایی نماینده ولی فقیه و امام جمعه، بوستانی دادستان، گرانمایه رئیس نهاد کتابخانه عمومی مرودشت و جمعی از کارشناسان حوزه کتابخوانی این شهرستان در زندان مرودشت برگزار گردید.
این مراسم با مشارکت نهاد کتابخانه عمومی و واحد فرهنگی این زندان درجهت ارتقاء سطح علمی و ترویج فرهنگ کتابخوانی بین زندانیان به صورت تخصصی در اندرزگاه ها اجرا گردید و با شور و اشتیاق واستقبال زندانیان همراه بود.
اشکان کمالی رئیس زندان درحاشیه این مراسم ابراز داشت: مشارکت دستگاه های دولتی در ارائه خدمات فرهنگی و تربیتی به زندانیان در رشد و ارتقای سطح دانش آنان موثر خواهد بود و فرایند این امر در تحقق رسالت سازمانی که اصلاح و تربیت و تغییر در نگرش زندانیان است اثرگذار می باشد.
شایان ذکر است واحد فرهنگی و تربیتی این زندان مجهز به کتابخانه ای با فضای مطلوب همراه با نرم افزار کتابداری می باشد و روزانه عده کثیری از زندانیان، ازکتب این کتابخانه استفاده می نمایند درخاتمه از تعدادی از زندانیان فعال حوزه کتابخوانی با تقدیم هدایا تجلیل بعمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*