اخبار کوتاه

نفرات برگزیده مسابقات قرآن کارکنان زن زندان های فارس معرفی شدند

مسابقات قرآن کارکنان زن زندان های فارس در رشته های حفظ ۳جزء، ترتیل، قرائت و مفاهیم برگزار شد و نفرات اول تا سوم به مسابقات منطقه ای قرآن کارکنان زن که بزودی به میزبانی فارس و با حضور نفرات برگزیده از استان های خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و فارس در شیراز برگزار می شود راه یافتند.
مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس با حضور در آیین اختتامیه این مسابقات گفت: حل مشکلات در جامعه، عمل کردن به دستورات قرآن است.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس افزود: کار کردن در زندان، سخت و آسیب زا است و مأنوس شدن کارکنان به قرآن در محیط زندان، از بسیاری از آسیب های اجتماعی می کاهد.
وی اضافه کرد: به مفاهیم قرآن با این عظمت و دریایی از معارف، کمتر توجه شده و در جامعه اسلامی نتوانستیم از آیات قرآنی به خوبی بهره مند شویم.
کیشانی اظهار داشت: اعتقاد ما در مجموعه زندان ها این است که، معارف دینی و قرآنی را در زندگی کارکنان گسترش دهیم و مطمئناً با گرایش به سمت قرآن از آسیب های احتمالی در مجموعه زندان ها پیشگیری می شود.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس ادامه داد: مسؤولین فرهنگی زندان ها لازم است با برنامه ریزی و تهیه برنامه مدون و ایجاد انگیزه در بین کارکنان، آنان را به سمت فعالیت های قرانی و فرهنگی سوق دهند.
در ادامه حامد کریمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های فارس نفرات برتر این دوره از مسابقات قرآن کارکنان زن را به شرح ذیل اعلام کرد:
در رشته ترتیل؛
الهه چم چم از اداره کل زندان ها نفر اول
لیلا دهقان از زندان نی ریز نفر دوم
اکرم بوئینی از زندان مرکزی شیراز نفر سوم
در رشته حفظ ۳ جزء؛
زهرا ارسلانی نژاد از زندان مرکزی شیراز نفر اول
زهرا اتحاد از زندان آباده نفر دوم
در رشته قرائت؛
سمیه یزدان پور از زندان داراب نفر اول
در رشته مفاهیم؛
زهرا زارعی از زندان مرکزی شیراز نفر اول
زهرا زحمت کش از زندان داراب نفر دوم
عطیه فرح از اداره کل زندان ها نفر سوم معرفی شدند.
نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*