نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فسا : از اقدامات عمرانی و فرهنگی، خصوصاً فعالیت قرآنی زندان فسا بسیار خرسند شدم

حجت الاسلام جمالی زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فسا و هیات همراه از زندان فسا بازدید کردند.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فسا و هیات همراه ابتدا از قسمت های مختلف زندان همچون اندرزگاه زندانیان و پروژه های ساخته شده و درحال ساخت بازدید و در محفل انس با قرآن که توسط مددجویان حافظ قرآن کریم برگزار شده بود شرکت کردند .
امام جمعه شهرستان فسا در جمع مددجویان طی سخنانی تاکید داشت: بسیار خوشحال و خرسندم از فضای معنوی و قرآنی که در این مجموعه پدیدار شده است و این نشان از اهمیت فعالیت فرهنگی و تربیتی است که مسئولین این اداره را بر آن داشته است که همت کنند و این فضای فرهنگی را ایجاد کنند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان فسا گفت: بنده در زندان های مختلف بازدید هایی داشته ام و برنامه های فرهنگی داشته اند ولی در این زندان به چشم خود مشاهده کردم که فضای زندان فسا، یک فضای فرهنگی و قرآنی به تمام معنا می باشد که مسئولین زندان توانسته اند با افتتاح و راه اندازی مدرسه قرآن تلاش مضاعفی را در جهت اصلاح و تربیت زندانیان فراهم نمایند .
وی در ادامه اظهار داشت: درفقه شیعه زندان به عنوان عقاب مطرح نیست بلکه زندان فقط برای انسان سازی و تربیت مطرح می باشد که با توجه به فرمایش قرآن کریم، تکریم و احترام انسان ها از اولویت هاست .
امام جمعه شهرستان فسا در پایان از فعالیت های صورت گرفته اعم از عمرانی ، فرهنگی و تربیتی و دلسوزی انصاری رئیس زندان قدردانی کرد.
در ابتدای این بازدید محسن انصاری رئیس زندان فسا گزارشی از فعالیت های فرهنگی، تربیتی و افزایش، بهسازی فضای زندان ارائه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*