اخبار کوتاه

همایش پیشگیری از جرائم شایع در بین کارکنان وظیفه با همکاری یگان حفاظت زندان های فارس برگزار شد

با حضور رئیس اجرای احکام دادسرای نظامی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس، همایش پیشگیری از جرائم شایع پرسنل وظیفه ویژه کارکنان وظیفه جدیدالورود زندان های استان در سالن اجتماعات زندان مرکزی شیراز برگزار شد.

قاضی نوح پیشه رئیس اجرای احکام دادسرای سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص پیشگیری از جرائم و تخلفات نیروهای مسلح با توجه به موارد قانونی، مطالب مهمی در این خصوص برای کارکنان وظیفه جدیدالورود در زندان های استان بیان کرد.
وی گفت: کارکنان وظیفه، سربازان امام زمان بوده و نقش مؤثری را در تأمین امنیت جامعه دارند و با توجه به اینکه جوان هستید می بایست تقوا و پرهیزگاری را سرلوحه کار خود قرار داده تا انسان های موفقی در اجتماع باشید.
نوح پیشه در ادامه مواردی از آیین نامه و قوانین نیروهای مسلح را تشریح نمود و خدمت کارکنان وظیفه را در چارچوب قانون دانست و افزود: همه افراد واجد شرایط باید این رسالت خطیر را به خوبی انجام دهند.
در ادامه سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان مطالبی را در خصوص نقش و وظایف نیروهای وظیفه در زندان های استان تشریح کرد.
در ادامه این نشست سربازان وظیفه حاضر در جلسه، سؤالات خود را مطرح نمودند و قاضی نوح پیشه رئیس اجرای احکام دادسرای نظامی سازمان و قاضی ناظر زندان شماره دو شیراز، ضمن پاسخ گویی به سؤالات از عملکرد یگان حفاظت زندان های فارس در خصوص آگاه سازی کارکنان وظیفه قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*