اخبار کوتاه

همایش پیشگیری از جرائم شایع کارکنان وظیفه در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

همایش پیشگیری از جرائم شایع کارکنان وظیفه با حضور دکتر زارعی معاون دادستان دادسرای نظامی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس برای کلیه کارکنان وظیفه جدیدالورود دوره آموزشی دی ماه ۱۳۹۸ و تعدادی از سربازان زندان مرکزی شیراز در سالن اجتماعات زندان مرکزی فارس برگزار شد.
معاون دادستان دادسرای نظامیان سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص پیشگیری از جرائم و تخلفات نیروهای مسلح با توجه به موارد قانونی مطالبی را مطرح کرد و گفت: کارکنان وظیفه از جایگاه بالایی در نظام جمهوری اسلامی ایران برخوردار هستند و سربازان وظیفه نقش مؤثری در امنیت جامعه دارند.
زارعی افزود: با توجه به جوان بودن شما خطرات زیادی در کمین شما می باشد و می بایست ضمن توجه و داشتن تقوا نسبت به پیشگیری از وقوع جرم در مدت خدمت مقدس سربازی اقدام نموده و پرهیزگاری را سرلوحه کار خود قرار دهید.
وی در ادامه ضمن تشریح قوانین نیروهای مسلح و مجازات های آن و خدمت کارکنان وظیفه را در چارچوب قانون خدمت مقدس سربازی امری اجتناب ناپذیر دانست.
در ادامه سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان مطالبی را در خصوص نقش و وظایف نیروهای وظیفه در مدت خدمت قانونی خود در زندان های استان را برای سربازان وظیفه عنوان نمود.
در ادامه این نشست سربازان وظیفه حاضر در جلسه سؤالات خود را مطرح و دکتر زارعی معاون دادستان دادسرای نظامیان استان فارس ضمن پاسخ گویی به سؤالات، از یگان حفاظت زندان های فارس در خصوص آگاه سازی کارکنان وظیفه قدردانی کرد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*