اخبار کوتاه

همزمان با آغاز ماه محرم، سرپرست اداره کل زندان های فارس با زندانیان زندان مرکزی شیراز ملاقات کرد

همزمان با آغاز ماه محرم، مصطفی کیشانی سرپرست اداره کل زندان های فارس با حضور یدالله علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز از اندرزگاه های زندان مرکزی شیراز بازدید و با زندانیان چهره به چهره ملاقات کردند.
در این نشست صمیمی که با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) همراه گردید، زندانیان مشکلات خود را مطرح و دستور لازم صادر شد.
یدالله علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی شیراز بیان داشت: در راستای حفظ حقوق شهروندی و رفع موانع و مشکلات قضایی و اقامتی زندانیان و حتی خانواده های آنان، برنامه ریزی های جامع و مدوّنی طراحی و تنظیم شده است.
وی افزود: بر اساس این برنامه زمینه حضور مسئولین استانی و قضات دادگاه های شیراز و استان جهت حضور در بین زندانیان زندان مرکزی شیراز و فراهم نمودن مقدمات آزادی آنان فراهم شده است که به حمدالله تاثیرات خوب و مثبتی را به همراه داشته است.
علیرضا نژاد در ادامه افزود: برگزاری ملاقات های چهره به چهره، علاوه بر ایجاد آرامش و اطمینان در بین زندانیان، به بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش جامعه و خانواده نیز کمک خواهد کرد.
شایان ذکر است ملاقات چهره به چهره زندانیان با مسئولین اداره کل زندانهای فارس و زندان مرکزی شیراز بر اساس جدول زمانبندی، در همه اندرزگاه ها برگزار می شود.
همچنین در حاشیه این نشست از نمایشگاه های عکس، پوستر و طراحی عاشورا و امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگی-تربیتی زندان مرکزی شیراز توسط مسئولین بازدید شد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*