وزیر دادگستری در بازدید از زندان مرکزی شیراز: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در این زندان انجام شده است

دکتر سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری با حضور علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری فارس، عنایت اله رحیمی استاندار فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز، سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس و هیأت همراه به مناسبت دهه مبارک فجر از بخش های مختلف زندان مرکزی شیراز بازدید و چهره به چهره با زندانیان ملاقات و وضعیت زندان را بررسی کردند.

وزیر دادگستری پس از بازدید از زندان مرکزی شیراز گفت: این انقلاب برای ما ارمغان های فراوانی داشته و مهمترین هدیه آن استقلال بوده است و هرچند سختی های زیادی به خصوص اقشار آسیب پذیر جامعه برای پیروزی این انقلاب تحمل کردند اما خارج از تعصبات و تعلقات به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران از نظر عزت مندی و افتخار در جایگاه رفیعی قرار دارد.
سید علیرضا آوایی درخصوص اقدامات صورت گرفته در زندان مرکزی شیراز اظهار داشت: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال در این زندان با حضور آقای حیات الغیب مدیرکل زندان ها انجام شده است که این فعالیت ها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را تضمین کند.
وی ادامه داد: برنامه های مذهبی، فرهنگی و حرفه آموزی به نحو مطلوب انجام می شود و فضای نگهداری و بهداشتی موجود بسیار مناسب و قابل تحسین است.
وزیر دادگستری با اشاره به اینکه وضعیت زندان مرکزی شیراز در مقایسه با زندان های سایر کشورها بسیار مطلوب تر است گفت: وضعیت این زندان، از بیشتر کشورهای مدعی حقوق بشر در خصوص رضایتمندی زندانیان بهتر، و کارهای بسیار بزرگی در راستای توانمندسازی زندانیان و اصلاح آنان انجام شده است.
آوایی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با عنایات مقام معظم رهبری و عفوی که رئیس قوه قضائیه برای زندانیان درنظر گرفته اند تا پایان بهمن ماه شاهد آزادی جمع کثیری از زندانیان باشیم.
نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*