اخبار کوتاه

پیام تسلیت مدیرکل زندان های فارس در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های استان فارس، در پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان را تبریک و تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت مدیرکل زندان های فارس به شرح ذیل است:
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
“وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ”
البته مپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند بلکه زنده بحیات ابدی شدند و در نزد خدا متنعم خواهند بود. (آل عمران/۱۶۹)
درود و سلام خدا بر شهيدان‌ و مردان بزرگ خدایی که تا آخرین لحظه بر سر عهد و پیمان خود ایستادند و در صفوف محکمی مانند پایه های پولادین برای جهاد در راه خدا و پیوستن به خیل عظیم همرزمانشان صف کشیدند تا تمامی هستی خود را یکجا نثار معبود کنند.
این شهیدان با تربیت در دامن انسان های صالح و پاکدامن با جهاد آگاهانه و انتخاب مسیر صحیح، در راه رضای معبود به بالاترین مقام انسانیت و اوج کمال دست یافتند.
امروز طلوع خورشید بغداد با خون سرخ سردار سپهبد شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش مزین شد و بی شک، خون پاک این شهیدان و سرداران سرافراز اسلام، اراده انسان های مؤمن و مجاهد را در راه مبارزه با نبرد حق علیه باطل مستحکم تر خواهد کرد و چهره پلید و منفور تروریست ها و آمریکای جنایتکار را در عرصه جهانی آشکارتر می سازد.
شهیدان سلیمانی ها، همدانی ها، حججی ها و همه شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم، قدم های استوار خود را در برابر سهمگين ترين‌ خطراتي‌ كه‌ اسلام را تهديد مي‌كرد، در صفوف محکم با انسجام و همدلی آراستند و ضربه مهلکی به جنایتکاران وارد کردند بشارت باد به چنین مجاهدانی از جانب خداوند بزرگ.
اینجانب ضمن محکوم نمودن این اقدام وقیحانه، شهادت سردار گرانقدر و پرافتخار امت اسلام، حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه پاسداران قدس انقلاب اسلامی و همرزمان شهید ایشان را خدمت مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده معظم این شهدای گرانقدر تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال علو درجات برای آن شهدای معزز مسألت دارم.
اسحاق ابراهیمی
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان فارس

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*