اخبار کوتاه

پیام نوروزی مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان فارس

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان فارس در آستانه سال جدید با ارسال پیام تبریک این عیدسعید باستانی را به کارکنان خدوم عرصه اصلاح و تربیت در زندان های استان تبریک گفت.

همکاران محترم در اداره کل و زندان های استان فارس

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

فَانظُرْ إِلَی  اثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ ؛

 پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کنندة مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌. » (روم‌،آیه ۵۰) 

بهار از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است و با آمدنش یادآور می شود که روزگار، همیشه بر یک قرار نمی‌ماند و قرار ما زمینیان در بی‌قراری همین روزگار و آسمان، نهفته است تا باورمان شود که پایان هر سختی و تنگنا، سپیدی و پایان هر زمستان سرد و سوزناک، بهاری خوش و باطراوت است.

عید نوروز ۱۳۹۹هجری شمسی را با توسل به ائمه اطهار و به ویژه امام موسی کاظم (ع)، امام علم و تواضع، و مکارم اخلاق و کثرت صدقات و سخاوت و بخشندگی و اسوه صبر که چه زیبا در دعاهای خود فرمودند: «اللهم إنی کنت اسألک أن تفرغنی لعبادتک، أللهم و قد فعلت فلک الحمد» بار خداوندا، از تو می‌خواستم فرصتی عنایت کنی تا به بندگی و عبادتت بپردازم. خداوندا، آنچه خواستم فراهم نمودی، پس ستایش تو را سزاست.” آغاز می کنیم و این فرصت را مغتنم دانسته و ما هم خدا را شاکریم که باری دیگر فرصت دوباره زیستن را به همه ما عنایت کرد.

مقارن شدن آغاز بهار را با مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، بعثت پیغمبر اسلام و برانگیخته شدن آن حضرت به مقام عالى نبوت و خاتمیت، حساس‏ترین فراز تاریخ درخشان اسلام و اعیاد شعبانیه را به فال نیک گرفته و این را فرصتی برای توجه بیشتر به ایجاد همدلی، نوع دوستی و معنویت دینی در جامعه اسلامی می دانیم.

  اینک در آستانه فصل بهار، فصل اعتدال و جلوه جمال و جولان جلال، فرا رسیدن عید سعید نوروز  باستانی را به شما همکاران ارجمند، و خانواده گرانقدرتان تبریک عرض می نمایم و به رسم ادب از اعتماد و مساعدت ریاست معزز سازمان زندان ها و زحمات ارزشمند و خالصانه معاونین محترم سازمان، مسؤولین ستادی، رؤسای زندان ها و همه همکاران بزرگوار در حوزه های مختلف و همچنین کارکنان پرتلاش وظیفه در سطح زندان های استان قدردانی می نمایم.

امید است با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیه الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و با بهره مندی از توانمندی های شایسته خویش در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید.

اسحاق ابراهیمی

مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان فارس

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*