کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر و آثار آن در زندان کازرون برگزار شد

کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن با حضور رئیس زندان، مسؤولین بهداشت و درمان و زندانیان در سالن فرهنگی زندان کازرون برگزار گردید.
اله کرم عزیزی رئیس زندان کازرون گفت : هدف از راه اندازی کار گاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن بیان روش های پیشگری از مصرف مواد مخدر و بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه هست .
رئیس زندان کازرون ضمن تاکید بر اجرای برنامه های آموزشی و تأثیر آن بر زندانیان نسبت به ترویج فرهنگ سلامت از طریق تقویت فعالیت های جایگزین مثل برنامه های ورزشی، هنری و غیره برای زندانیان توصیه کرد.
در ادامه هادی بهرامی زاده مسئول واحد بهداشت و درمان کازرون در جمع زندانیان گفت: آنچه که امروز در جامعه ایران در خصوص پیشگیری از مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن مورد توجه قرار گرفته تاکید بر راه های درمانی هست و از روش های مؤثر در پیشگیری از مصرف مواد مخدر آگاه سازی و اطلاع رسانی راجع به پیامدها و تبعات سوء مصرف مواد مخدر سنتی و شیمایی می باشد.
مسئول واحد بهداشت و درمان زندان گفت : به مراتب پیشگیری از مصرف مواد مخدر مقدم بر درمان هست همانطوریکه جلوگیری از بیماری اهمیتش به مراتب بیشتر از خود معالجه هست لذا همه دستگاه های دست اندر کار باید هماهنگی لازم را در خصوص مبارزه با اعتیاد داشته باشند و هر دستگاهی باید گوشه کار را بگیرد و کمک کنند چرا که این فقط نجات یک انسان نیست بلکه نجات یک جامعه هست چراکه فرد معتاد خودش، خانواده و جامعه را به فساد می کشاند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*