اخبار کوتاه

کارگاه آموزشی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان استهبان برگزار شد

کارگاه آموزشی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با حضور احمد رضا کمالی سروستانی فرماندار شهرستان سرهنگ حسین اکبر پور فرمانده انتظامی شهرستان و کرامت حق شناس سرپرست زندان برگزار گردید.
در ابتدای جلسه کرامت حق شناس سرپرست زندان گزارشی از عملکرد زندان در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی برای خانواده زندانیان، توزیع بسته های حمایتی و کمک های نقدی و غیر نقدی ارائه کرد و گفت: آموزش خانواده های زندانیان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی یکی از برنامه های سازمان زندان ها می باشد و این کارگاه های آموزشی به صورت مستمر برگزار می گردد.
سرهنگ اکبرپور فرمانده انتظامی استهبان گفت: نیروی انتظامی در برگزاری کلاس های آموزشی با مجموعه زندان همکاری می کند و با افرادی که آرامش مردم را برهم بزنند با قاطعیت برخورد می شود.
فرماندار استهبان گفت: خانه باید محل امنی برای افراد خانواده باشد و این امنیت توسط مادر خانواده امکان پذیر می باشد.
احمدرضا کمالی سروستانی افزود: مادر خانواده علاوه بر اینکه وظیفه ذاتی مادر بودن را دارد باید دوست خوبی برای فرزندان باشد تا در صورت بروز مشکل برای اعضاء خانواده، به راحتی مشکل خود را مطرح نمایند و با همفکری همدیگر مشکل را مرتفع نمایند.
وی افزود: بنابراین آموزش خانواده ها در راستای کاهش آسیب بسیار مؤثر است و لازم است برای گروه های هدف در زندان ها و خانواده های آسیب پذیر به صورت مستمر برگزار گردد.
در پایان کارگاه آموزشی به تعداد ۲۵ سبد کالا به ارزش ۳۵ میلیون ریال بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*