گرامیداشت دهه فجر در زندان شماره ۲ شیراز

به گزارش روابط عمومی زندان شماره ۲ شیراز، اردوی یک روزه سربازان وظیفه و شرکت در نماز جمعه به مناسبت دهه مبارک فجر از اقدامات شاخص در حوزه یگان حفاظت زندان شماره دو شیراز است.
محمد برزگری بیگی ریئس زندان شماره ۲ شیراز در این باره گفت : برای سربازان وظیفه در دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی اجرا شد و دستاوردهای انقلاب ارزشمند اسلامی به نحو مطلوبی در قالب برنامه های ویژه این ایام به اجرا در آمد.
محمد برزگری بیگی افزود: یکی از نکات مهم ، توجه به روحیه سربازان می باشد که در این خصوص به صورت مستمر اردوهای تفریحی برگزار می شود.
وی اظهار داشت: نیروی انسانی سرمایه سازمان می باشد و ضروری است به این موضوع توجه شود و یکی از وظایف امور فرهنگی توجه به روح و روان مجموعه پرسنل و سربازان می باشد که در این میان سربازان وظیفه به دلیل نیروی مضاعف ، شور وشوق جوانی نیاز بیشتری به تفریحات سالم و سرگرمی دارند و اقدامات خوبی انجام شد که یکی از این اقدامات برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی می باشد.
برزگری بیگی همچنین به اجرای شرکت در فریضه عبادی و سیاسی نماز جمعه برای سربازان وظیفه در دهه مبارک فجر اشاره کرد.
علی رضا عالی فرمانده یگان زندان افزود: استفاده از راهنمایی و ارشادات مدیرکل زندان های استان و بهره مندی از خط مشی کارشناسانه و هدفمند ایشان، روند اجرای فعالیت ها را نظم بخشیده است و ضمن اعمال سیاست های کلان سازمانی در اقدامات تأمینی و تربیتی ، با تلاشی مضاعف در راستای تحقق فعالیت های بازپرورانه و تأمین امنیت در سطح زندان، تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.

شرکت کارکنان زندان شماره ۲ شیراز در مراسم باشکوه ۲۲ بهمن
به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن کارکنان و سربازان وظیفه در اقدامی هماهنگ با حضور در راهپیمایی باشکوه این روز گرامی، همگام و همصدا با دیگر اقشار بیعت دوباره خود را با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام خامنه ای (مد ظله العالی) اعلام نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*