گرامیداشت هفته تربیت بدنی در زندان مرکزی شیراز

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی شیراز؛ به مناسبت هفته تربیت بدنی مراسم ویژه ای با حضور مسئولین اداره کل زندان های فارس و زندان مرکزی شیراز در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگی و تربیتی و با حضور جمعی از زندانیان منتخب ورزشی برگزار شد.
در این مراسم کریمی رئیس اداره فرهنگی و زمانی کارشناس اداره فرهنگی زندان های فارس ، محمدی مدیر زندان مرکزی شیراز ، آزاد مهر معاون سلامت،اصلاح و تربیت ، جمعی از مدیران و زندانیان منتخب ورزشکار حضور داشتند.
نجمی رئیس کارگروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان فارس در این مراسم ، ضمن تبریک هفته تربیت بدنی اهداف چهارگانه وزارت ورزش و جوانان را افزایش عزت و اقتدار ملی ، افزایش سطح سلامت عمومی ، افزایش سطح فرهنگ اجتماعی از طریق ورزش و توسعه اقتصاد ورزش برشمرد و بیان داشت: در راستای افزایش سطح سلامت عمومی، ورزش در همه سطوح جامعه به عنوان نقطه تحول و رهایی از رخوت و دلزدگی روحی و جسمی در دستور کار اداره ورزش و جوانان فارس قرار دارد.
وی افزود: جمعیت زندان ها به عنوان اصلی ترین جامعه هدف مورد توجه خاص قرار گرفته است و امید می رود با همکاری و همدلی دستگاه های ذیربط نسبت به تجهیز بیشتر زندان مرکزی شیراز با وسایل و امکانات ورزشی، شاهد سلامت روز افزون روح و جسم زندانیان در ایام مجازات حبس آنان باشیم.
اجرای گروه سرود مدرسه قرآن و عترت و ورزش های باستانی و زورخانه ای اندرزگاه مشاوره سبز بزرگسال از دیگر برنامه های این مراسم بود.
در ادامه از مربیان مددجوی اندرزگاه ها که در امر برگزاری ورزش صبحگاهی همکاری داشته اند با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.
همچنین گواهینامه پایان دوره کارگاه آموزشی مهارت های آمادگی جسمانی به زندانیان شرکت کننده اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*