اخبار کوتاه

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از سربازان نمونه در بازداشتگاه قیروکارزین

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی طی مراسمی باحضور رییس بازداشتگاه و فرمانده یگان حفاظت از سربازان نمونه با اهدای لوح سپاس قدردانی گردید.
سعید مهرآفرین رییس بازداشتگاه قیروکارزین گفت: ما همگی سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آقا امام زمان ( عج) هستیم که می بایست به امام حسین (ع) و یارانش اقتدا کنیم و اگر امروز امنیت و آرامش بر جامعه ما حاکم است به خاطر رشادت و جانفشانی شهدایی است که هنوز هم مدافعین حرم راه آنان را ادامه می دهند.
وی در خصوص روز سرباز افزود: همانگونه که امام خمینی (ره)فرمودند:”سرباز زینت کشور است”،شما سربازان در زندان ها وظیفه خطیر حفاظت و برقراری امنیت در زندان ها را برعهده دارید که در صورت توکل به خدا، توسل به ائمه اطهار و امامان معصوم می توانیم به موفقیت و سربلندی وظیفه خود را تا پایان انجام دهیم.
مهرآفرین اظهار داشت: نظم، انضباط، تقوا، پایبندی به آرمان های امام و شهدا و پیروی از بیانات مقام معظم رهبری توأم با شور و نشاط جوانی و کسب مهارت های زندگی از شاخص های سرباز نمونه می باشد .
رییس بازداشتگاه قیروکارزین ادامه داد: سربازان وظیفه می بایست به حضرت علی اکبر امام حسین (ع) اقتدا کرده و از جان و دل برای سربلندی و حراست از دستاوردهای انقلاب خدمت نمایند و وفادار نظام باشند و از وسوسه ها و ترفندهای استکبار جهانی جهت انحطاط اخلاقی دوری نمایند و همچون شهید مدافع حرم شهید حججی باعث افتخار ایران اسلامی باشند.
در ادامه سرپاسیار اسماعیل محمدی فرمانده یگان حفاظت بازداشتگاه قیروکارزین ضمن ارائه گزارش در خصوص عملکرد یگان حفاظت اهتمام جدی خود و عوامل تحت امر خویش را در راستای حفظ نظم و امنیت و حفاظت بازداشتگاه با استفاده از تمام ظرفیت های موجود را اعلام داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*